1. Na terenie całego Domu Turysty w pomieszczeniach wspólnych (korytarze, klatka schodowa) obowiązuje noszenie maseczek ochronnych.

2. W związku z zaleceniami epidemicznymi i profilaktyką oraz w trosce o Państwa i nasze zdrowie dokonujemy bezdotykowego badania temperatury wszystkich naszych Gości. W przypadku ciepłoty ciała powyżej 37,5 stopni Celsjusza mamy prawo odmówić zakwaterowania w Domu Turysty.

3. W Domu Turysty obowiązuje bezwzględny zakaz przyjmowania gości niezameldowanych.

4. Posiłki zamówione na wynos można spożywać w pokoju. Opakowania jednorazowe po spożytych posiłkach należy wynieść do kubła znajdującego się na zewnątrz, z tyłu budynku.

5. Wszelkie pozostałe kwestie związane z przebywaniem i nocowaniem opisuje regulamin znajdujący się na drzwiach wejściowych do części hotelowej.

6. W związku z zagrożeniem wirusem Covid-19 Dom Turysty ma prawo do zawieszenia lub ograniczenia usług, które mogłyby zwiększyć zagrożenie Gości lub personelu.

7. W sytuacji stwierdzenia wyraźnych oznak choroby ( temperatura ciała powyżej 38 stopni, uporczywy suchy kaszel, trudności w oddychaniu i złe samopoczucie), na czas dotarcia służb medycznych, Gość będzie izolowany w dedykowanym do tego celu pomieszczeniu.

8.Łazienki oraz toalety w części wspólnej będą dezynfekowane zgodnie z wytycznymi. Przy każdej łazience znajduje się płyn do dezynfekcji rąk.

Pozostaw odpowiedź

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.